Apie mus

Mes nepasakosime, kokie esame šaunūs, kiek turime patirties ir kodėl reikėtų rinktis mus.
Mes tik papasakosime, kuo galime padėti žmonėms, kurie nusprendė pasistatyti namus, ir ko mes siekiame.

Žmogui, kuris nusprendė pasistatyti namus, patariame rinktis vieną rangovą, kuris bus atsakingas už visus darbus nuo a iki z – bendrauti ir spręsti iškilusius klausimus dėl statybų teks tik su viena įmone. Samdant atskiras įmones atskiriems darbams, iškyla nemažai nesklandumų, nesusikalbėjimų, broko, o dėl padarytų klaidų atsakomybės prisiimti niekas nenori ir kaltina vieni kitus. Vienas rangovas privalo prisiimti atsakomybę už visus darbus dėl kokybės ir jų eigos – tada yra pasiekiama maksimali kokybė. Brigadų iš skelbimų nerekomenduojame, nes atlikus darbus, brigados nesuteikia garantijų ir, išryškėjus kažkokiam brokui, paprasčiausiai tos pačios brigados nerasite ir teks papildomai investuoti į broko remontą, kuris dažniausiai nemažai kainuoja.

Mes žmonėms padedame išsirinkti sklypą, parengti projektą, išsirinkti medžiagas bei prietaisus. Pastatome namus, atlikdami apdailą, ir atiduodame raktus, taip pat sutvarkome aplinką.

Mes siekiame, kad Klientas visas paslaugas gautų iš vienų rankų, kad jam statybose reikėtų praleisti kuo mažiau laiko ir galėtų mėgautis procesu.

Apie mus rašo: