PVC segmentinė danga

Modulinė PVC grindų danga Tarkett iD Inspiration 55

„iD Inspiration 55“ sukūrė dizaineriai Europoje, remdamiesi naujausiomis vartotojų poreikių tendencijomis, nustatytomis atlikus „Tarkett Observer“ dizaino tyrimą. Danga gaminama Vokietijoje. 0,55 mm permatomas gryno PVC dėvimasis sluoksnis yra atsparus dėvėjimui ir įpjovoms „TopClean XP“ PUR paviršiaus apdorojimas lengvai, pigiai priežiūrai ir didelei investicijų grąžai.

„iD Inspiration 55“ pagaminta laikantis griežtų aplinkosaugos standartų, kad būtų minimalus poveikis aplinkai, prisidedama prie žmonių gerovės ir pakartotinai perdirbama panaudojus. Lakiųjų organinių junginių emisijos yra žemiau įvertinamo lygio, todėl prisidedama prie optimalios oro kokybės patalpose. Grindų danga pagaminta iš 50 % natūralių žaliavų, joje yra 48 % perdirbtos medžiagos ir ji 100 % perdirbama pakartotinai. Unikalus paviršiaus apdorojimas reiškia, kad reikia mažiau išteklių valymui, todėl daroma mažesnė žala aplinkai ir naudojimo laikotarpio išlaidos yra minimalios.

Modulinė PVC grindų danga Tarkett iD Inspiration 70

„iD Inspiration 70“ sukūrė dizaineriai Europoje, remdamiesi naujausiomis vartotojų poreikių tendencijomis, nustatytomis atlikus „Tarkett Observer“ dizaino tyrimą. Danga gaminama Vokietijoje. 0,70 mm permatomas gryno PVC dėvimasis sluoksnis yra išskirtinai atsparus dėvėjimui ir įpjovoms „TopClean XP“ PUR paviršiaus apdorojimas lengvai, pigiai priežiūrai ir didelei investicijų grąžai.

„iD Inspiration 70“ pagaminta laikantis griežtų aplinkosaugos standartų, kad būtų minimalus poveikis aplinkai, prisidedama prie žmonių gerovės ir pakartotinai perdirbama panaudojus. Lakiųjų organinių junginių emisijos yra žemiau įvertinamo lygio, todėl prisidedama prie optimalios oro kokybės patalpose. Grindų danga pagaminta iš 50 % natūralių žaliavų, joje yra 48 % perdirbtos medžiagos ir ji 100 % perdirbama pakartotinai. Unikalus paviršiaus apdorojimas reiškia, kad reikia mažiau išteklių valymui, todėl daroma mažesnė žala aplinkai ir naudojimo laikotarpio išlaidos yra minimalios.

PVC grindų danga plytelėmis ir lentelėmis Tarkett „ID Essential 30“

LVT sprendinys geriausiam dizaino potyriui namuose ir neintensyviai naudojamose viešose vietose
Naujoji „ Tarkett I.D. Essential 30“ – tai plytelėmis ir lentomis gaminama kompaktinė heterogeninė vinilinė grindų danga, priklausanti „Luxury Vinyl Tile“ kategorijai.

Ši klasikinė kolekcija – idealus būdas pasitelkus savo asmenybę ir kūrybinius įgūdžius pakeisti įprastus namus į visiško patogumo zoną.
„I.D. Essential 30“ taip pat puikiai tinkama neintensyviai naudojamiems plotams parduotuvėse, viešbučiuose ar senelių namuose, kai reikia grindų, atliekančių aktyvų, bet subtilų, vaidmenį.

Grindų dangą „I.D. Essential 30“ labai lengva valyti ir prižiūrėti, jos išvaizda ilgiau išlieka gera dėl stipraus apsauginio poliuretano paviršiaus („TopClean“).

PVC grindų danga plytelėmis ir lentelėmis Tarkett „iD Selection 40“

„iD Selection 40“ – prabangios vinilinės plytelės, suteikiančios kūrybiškumo ir universalumo, aukštos kokybės ir patogi grindų danga. Dėl savo dizaino lankstumo ir patvarumo ji yra puikus pasirinkimas namams dekoruoti, o taip pat neintensyviai naudojamoms komercinėms patalpoms – nuo viešbučių, biurų, parduotuvių ir sandėlių iki senjorų rūpybos įstaigų.
Lakiųjų organinių junginių emisijos yra žemiau įvertinamo lygio, todėl „iD Selection 40“ prisideda prie optimalios oro kokybės patalpose. Gaminama naudojant maksimalų natūralių ir perdirbtų žaliavų kiekį, pasibaigus naudojimo laikui gali būti pakartotinai naudojama 100 %, o valymui reikia mažiau išteklių.
„iD Selection 40“ yra kūrybiška kolekcija, kurią pagal paskutinę madą suprojektavo dizaino grupė Europoje. Ši grindų danga gaminama Vokietijoje, panaudojant geriausią mūsų patirtį pramonėje. Tai garantuoja aukštos kokybės, ilgaamžę dangą, kuriai skirtas dėmesingas platinimas ir puikus klientų aptarnavimas.

Modulinė heterogeninė (plaukiojanti) PVC grindų danga Tarkett ID Inspiration Loose-Lay

Plaukiojančiąją „iD Inspiration“ dangą galima įrengti iki trijų kartų greičiau nei kitas modulines vinilines dangas, todėl ji idealiai tinka mažiems ar naudojamų patalpų plotams arba ten, kur reikia įrengti greitai. Remontą galima atlikti net per naktį. Juodgrindžių beveik arba visai nereikia paruošti, kompensuojami vietiniai netolygumai ir klojant nereikia klijų. Todėl sumažėja išlaidos medžiagoms ir darbui. Plaukiojančioji „iD Inspiration“ turi unikalią neslidžią, guminę nugarėlę. Jos patentuota eglutės konstrukcija ir raštas užtikrina stiprų sukibimą ir stabilumą. Lyginant su kitomis rinkoje siūlomomis plaukiojančiojo tipo dangomis, plaukiojančioji „iD Inspiration“ vertinama geriausiai, o jos sukibimas 2,5 karto pranoksta konkurentų gaminius. Šios dangos matmenys visiškai nekinta, ji tokia pat patvari ir patikima kaip priklijuota grindų danga. Galite labai lengvai išardyti plaukiojančiąją „iD Inspiration“ dangą, nepažeisdami nei jos, nei juodgrindžių, tad remontas yra lengvesnis, greitesnis ir pigesnis. Galite panaudoti ir pakartotinai. Jei lenta arba plytelė apgadinama, jas galima labai greitai ir lengvai pakeisti.

Plaukiojančioji „iD Inspiration“ siūloma 22 rafinuotų dizainų – lentų (19 medienos rūšių) ir plytelių (3 akmens raštų) pavidalu.

Plaukiojančioji „iD Inspiration“ danga yra labai tvirta ir atspari, todėl puikiai tinka intensyviai naudojamoms zonoms (0,55 mm storio dėvimasis sluoksnis). Paviršius padengtas unikalia „Tarkett“ „TopClean XP“ poliuretano danga, kad būtų atsparesnis, greičiau bei pigiau valomas ir sumažėtų naudojimo laikotarpio išlaidos. Jam nereikia nei vaško, nei polirolio, žymiai mažesnės vandens, energijos ir cheminių valiklių sąnaudos, todėl priežiūros išlaidos yra mažiausios savo kategorijoje.

Plaukiojančioji „iD Inspiration“ danga yra visiškai perdirbama ir joje panaudotos dvi ekologinės naujovės. Ji gerina oro kokybę patalpose, nes bendras lakiųjų organinių junginių emisijos bent 10 kartų mažesnės už griežčiausius Europos standartus. Gamybai naudojama technologija be ftalatų, pagrįsta alternatyviais plastifikatoriais, kuriuos leidžiama naudoti tokiai jautriai paskirčiai kaip žaislų, maisto pakuotės ir medicinos prietaisų gamyba.